Prihlásiť
Nezvestný maloletý v Národnej ulici PDF Tlačiť E-mail
logo

Vložené: Utorok, 01-10-2019

V nedeľu 29. septembra 2019 o 14:55 hodine bola nahlásená z Policajného zboru SR na operačné stredisko Mestskej polície v Banskej Bystrici nezvestnosť 4-ročného chlapca, ktorý sa stratil svojmu otcovi v parčíku pri autobusovej zastávke v Národnej ulici.

 


 

V priebehu 5-tich minút bol maloletý chlapec nájdený hliadkou mestskej polície, ako sa hrá pri fontáne na tej istej ulici. Chlapec bol v poriadku, nezranený a odovzdaný jeho zákonnému zástupcovi.

Mestská polícia v Banskej Bystrici apeluje na rodičov, aby si dávali pozor na svoje ratolesti a nespúšťali z nich oči ani na sekundu. V nestráženej chvíli sa môže prihodiť čokoľvek, čo môže mať negatívny dopad na dieťa, na celý jeho život a život jeho rodičov. V prípade strateného 4-ročného chlapčeka nezvestnosť mala dohru so šťastným koncom.