Prihlásiť
Požiar kontajnerov na Kollárovej ulici PDF Tlačiť E-mail
1_m.jpg

Vložené: Utorok, 20-08-2019

Mestská polícia v Banskej Bystrici spolupracuje pri plnení svojich úloh s rôznymi orgánmi a inštitúciami, vyplýva to najmä z rôznorodosti jej činnosti. Výnimku netvoria ani hasiči, ktorých zásahy pri požiaroch v meste si v mnohých prípadoch vyžadujú súčinnosť príslušníkov mestskej polície.

 


 

Stalo sa tak aj v nedeľu 18. augusta 2019 v skorých ranných hodinách, kedy hasiči požiadali o súčinnosť mestskú políciu pri požiari na Kollárovej ulici v blízkosti základnej školy. Okrem zhorených dvoch plastových kontajnerov na komunálny odpad došlo k poškodeniu plastového krytu na hodinách k plynovej prípojke.
V súvislosti s požiarmi sa Mestská polícia v Banskej Bystrici obracia na občanov, aby boli pozorní pri manipulácii s ohňom a neodhadzovali horiace cigarety a zápalky alebo iné horiace či tlejúce predmety. Netýka sa to len košov a kontajnerov. Nezodpovedným konaním obzvlášť v letnom období môže dôjsť k bezprostrednému ohrozeniu životov a zdravia občanov alebo zvierat a ku škodám na majetku.

 

1.jpg 2.jpg 3.jpg

4.jpg 5.jpg

a2.jpg a3.jpg a1.jpg