Prihlásiť
SABRINA CUP 2017 PDF Tlačiť E-mail
sabrina

Vložené: Pondelok, 27-03-2017 19:42:04

Dňa 17. marca 2017 sa v levickej športovej hale uskutočnil 18.ročník tradičného futbalového turnaja SABRINA CUP. Spoločnosť SABRINAMODELLE, s.r.o. zorganizovala aj tento rok vydarený turnaj.

 


 

Podujatia sa zúčastnilo 8 mužstiev: Levice, Bratislava, Trenčín, Zvolen, Banská Bystrica, Žilina, Čadca a Košice. Zúčastnili sa vzácni hostia, medzi nimi viacerí náčelníci a ich zástupcovia či prezident mestských polícií. Nechýbal sprievodný program, občerstvenie a dobrá nálada. Vo finále sa stretli Levice a Košice pričom v riadnom hracom čase bol stav 0:0, nasledovali pokutové kopy 3:1, ktoré rozhodli o víťazovi. Tým sa stali príslušníci MsP KOŠICE, druhí skončili domáci Levičania, tretiu priečku obsadili mestskí policajti z Banskej Bystrice.
Všetkým zúčastneným gratulujme a dúfame, že sa s nimi stretneme aj v nasledujúcich ročníkoch.

foto: